دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

آگهی نامه صنعتی شهرکهای صنعتی ، همگام با صنعت استان اصفهان

 

 درباره آگهی نامه صنعتی شهرکهای صنعتی

آگهی نامه شهرکهای صنعتی ، اولین آگهی نامه صنعتی استان اصفهان دارای بیش از 20 سال سابقه می باشد. این نیازمندیهای صنعتی با هدف معرفی محصولات، خدمات و آگهی های صنعتی صاحبان صنایع، کارخانجات، شرکتهای صنعتی و بازرگانی و ... منتشر گردیده که در رسیدن به این هدف نیز موفق بوده است. آگهی نامه صنعتی شهرکهای صنعتی در چهار صفحه منتشر و توزیع آن بصورت هفتگی می باشد. همچنین اندازه صفحات آگهی نامه صنعت 35×25 سانتیمتر بوده که در دو رنگ زرد و مشکی طراحی و چاپ می گردد.

 

نحوه توزیع و مناطق و مراکز توزيع آگهی نامه صنعتی شهرکهای صنعتی

آگهی نامه شهرکهای صنعتی با توزيع استاني، در بيشتر کارخانجات، شرکت­ ها و ادارات فعال مستقر در اکثر شهرک­هاي صنعتي و يا خارج از آن و دفاتر آنها در سطح شهر بصورت رايگان توزيع مي­ گردد. همچنین این نیازمندیهای صنعتی در سازمان­ ها و ادارات مرتبط با صنعت شهر اصفهان مانند سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرکهاي صنعتي، اتاق بازرگاني و صنايع و معادن، شهرک علمي و تحقيقاتي، خانه صنعت، معدن و تجارت، سازمان نظام مهندسي ساختمان، سازمان نظام مهندسي معدن، سازمان استاندارد، شرکت نمايشگاه ها، اتحاديه هاي صنعتي و ديگر سازمان هاي دولتي و خصوصي در دسترس می باشد.

 

آرشیو آگهی نامه صنعتی شهرکهای صنعتی

هر نسخه از نیازمندیهای شهرکهای صنعتی هر هفته پس از چاپ در این وب سایت ( اطلاعات کارخانجات ایران ) قرار می گیرد که شما می توانید در زیرمنوی آرشیو آگهی نامه شهرکهای صنعتی از منوی آگهی نامه شهرکهای صنعتی به این نسخه ها دسترسی پیدا کرده و مشاهده کنید.

 

تعرفه و چگونگی سفارش درج آگهی صنعتی در آگهی نامه صنعتی شهرکهای صنعتی

برای مشاهده تعرفه درج آگهی صنعتی در این نیازمندیهای صنعتی می توانید به زیرمنوی تعرفه آگهی نامه شهرکهای صنعتی و همچنین برای درج آگهی صنعتی خود از طریق شماره های تماس درج شده در زیرمنوی تماس با ما اقدام نموده و یا از طریق تکمیل فرم سفارش درج آگهی صنعتی در منوی آگهی نامه شهرکهای صنعتی، آگهی صنعتی خود را سفارش دهید.

 

خوانده شده 159703 دفعه
بالا