دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

18 اردیبهشت لغایت 25 اردیبهشت 1401

آگهی نامه شهرکهای صنعتیهمگام با صنعت استان اصفهان

آگهی نامه شهرکهای صنعتی ، اولین آگهی نامه صنعتی استان اصفهان دارای بیش از 20 سال سابقه می باشد. این نیازمندیهای صنعتی با هدف معرفی محصولات، خدمات و آگهی های صنعتی صاحبان صنایع، کارخانجات، شرکتهای صنعتی و بازرگانی و ... منتشر گردیده که در رسیدن به این هدف نیز موفق بوده است. آگهی نامه صنعتی شهرکهای صنعتی در چهار صفحه منتشر و توزیع آن بصورت هفتگی می باشد. همچنین اندازه صفحات آگهی نامه صنعت 35×25 سانتیمتر بوده که در دو رنگ زرد و مشکی طراحی و چاپ می گردد.

آگهی نامه شهرکهای صنعتی با توزیع استانی، در بیشتر کارخانجات، شرکت­ ها و ادارات فعال مستقر در اکثر شهرک­های صنعتی و یا خارج از آن و دفاتر آنها در سطح شهر بصورت رایگان توزیع می­ گردد. همچنین این نیازمندیهای صنعتی در سازمان­ ها و ادارات مرتبط با صنعت شهر اصفهان مانند سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرکهای صنعتی، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن، شهرک علمی و تحقیقاتی، خانه صنعت، معدن و تجارت، سازمان نظام مهندسی ساختمان، سازمان نظام مهندسی معدن، سازمان استاندارد، شرکت نمایشگاه ها، اتحادیه های صنعتی و دیگر سازمان های دولتی و خصوصی در دسترس می باشد.

هر نسخه از نیازمندیهای شهرکهای صنعتی هر هفته پس از چاپ در این وب سایت قرار می گیرد که شما می توانید در زیرمنوی آرشیو آگهی نامه شهرکهای صنعتی از منوی آگهی نامه شهرکهای صنعتی به این نسخه ها دسترسی پیدا کرده و مشاهده کنید.

برای مشاهده تعرفه درج آگهی صنعتی در این نیازمندیهای صنعتی می توانید به زیرمنوی تعرفه آگهی نامه شهرکهای صنعتی و همچنین برای درج آگهی صنعتی خود از طریق شماره های تماس درج شده در زیرمنوی تماس با ما اقدام نموده و یا از طریق تکمیل فرم سفارش درج آگهی صنعتی در منوی آگهی نامه شهرکهای صنعتی، آگهی صنعتی خود را سفارش دهید.

امیدواریم که با چاپ و نشر آگهی نامه صنعت بتوانیم در راستای کمک به پیشرفت و ارتقای صنعت کشور عزیزمان ایران، معرف محصولات، خدمات و آگهی های صنعتی شما صنعتگران و صاحبان صنایع محترم به نحو احسن و با کمترین هزینه باشیم.

تصاویر صفحات این شماره از آگهی نامه صنعتی شهرکهای صنعتی به پیوست و در ادامه این مطلب می باشد.

 

خوانده شده 8478 دفعه
بالا