دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

آگهی نامه صنعتی شهرکهای صنعتی ، اولین آگهی نامه صنعتی استان اصفهان 

درباره آگهی نامه صنعتی شهرکهای صنعتی

آگهی نامه شهرکهای صنعتی ، اولین آگهی نامه صنعتی استان اصفهان دارای بیش از 15 سال سابقه می باشد. این آگهی نامه صنعتی با هدف معرفی محصولات، خدمات و آگهی های صنعتی صاحبان صنایع، کارخانجات، شرکتهای صنعتی و بازرگانی و ... منتشر گردیده که در رسیدن به این هدف نیز موفق بوده است. آگهی نامه صنعتی شهرکهای صنعتی در چهار صفحه منتشر و توزیع آن بصورت هفتگی می باشد. همچنین اندازه صفحات آگهی نامه صنعتی شهرکهای صنعتی 35×25 سانتیمتر بوده که در دو رنگ زرد و مشکی طراحی و چاپ می گردد.

 

نحوه توزیع و مناطق و مراکز توزيع آگهی نامه صنعتی شهرکهای صنعتی

آگهی نامه شهرکهای صنعتی با توزيع استاني، در بيشتر کارخانجات، شرکت­ ها و ادارات فعال مستقر در اکثر شهرک­هاي صنعتي و يا خارج از آن و دفاتر آنها در سطح شهر بصورت رايگان توزيع مي­ گردد. همچنین این آگهی نامه صنعتی در سازمان­ ها و ادارات مرتبط با صنعت شهر اصفهان مانند سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرکهاي صنعتي، اتاق بازرگاني و صنايع و معادن، شهرکهای علمي و تحقيقاتي، خانه صنعت، معدن و تجارت، سازمان نظام مهندسي ساختمان، سازمان نظام مهندسي معدن، سازمان استاندارد، شرکت نمايشگاه ها، اتحاديه هاي صنعتي و ديگر سازمان هاي دولتي و خصوصي در دسترس می باشد.

 

آرشیو آگهی نامه صنعتی شهرکهای صنعتی

هر نسخه از این آگهی نامه صنعتی هر هفته پس از چاپ در این وب سایت قرار می گیرد که شما می توانید در زیرمنوی آرشیو آگهی نامه شهرکهای صنعتی از منوی آگهی نامه شهرکهای صنعتی به این نسخه ها دسترسی پیدا کرده و مشاهده کنید.

 

تعرفه و چگونگی سفارش درج آگهی صنعتی در آگهی نامه صنعتی شهرکهای صنعتی

برای مشاهده تعرفه درج آگهی صنعتی در این آگهی نامه صنعتی می توانید به زیرمنوی تعرفه آگهی نامه شهرکهای صنعتی و همچنین برای درج آگهی صنعتی خود از طریق شماره های تماس درج شده در زیرمنوی تماس با ما اقدام نموده و یا از طریق تکمیل فرم سفارش درج آگهی صنعتی در منوی آگهی نامه شهرکهای صنعتی، آگهی صنعتی خود را سفارش دهید.

خوانده شده 4028 دفعه
بالا