شنبه ۲۷ مرداد ۹۷

آگهی نامه شهرکهای صنعتی | نیازمندیهای صنعتی

آگهی نامه صنعت شهرکهای صنعتی ، اولین آگهی نامه صنعت در استان اصفهان 

درباره آگهی نامه صنعت شهرکهای صنعتی

آگهی نامه شهرکهای صنعتی ، اولین آگهی نامه صنعت استان اصفهان دارای بیش از 15 سال سابقه می باشد. آگهی نامه صنعت با هدف معرفی محصولات، خدمات و آگهی های صنعتی صاحبان صنایع، کارخانجات، شرکتهای صنعتی و بازرگانی و ... منتشر گردیده که در رسیدن به این هدف نیز موفق بوده است. آگهی نامه صنعت شهرکهای صنعتی در چهار صفحه منتشر و توزیع آن بصورت هفتگی می باشد. همچنین اندازه صفحات آگهی نامه صنعت شهرکهای صنعتی 35×25 سانتیمتر بوده که در دو رنگ زرد و مشکی طراحی و چاپ می گردد.

 

نحوه توزیع و مناطق و مراکز توزيع آگهی نامه صنعت شهرکهای صنعتی

آگهی نامه شهرکهای صنعتی با توزيع استاني، در بيشتر کارخانجات، شرکت­ ها و ادارات فعال مستقر در اکثر شهرک­هاي صنعتي و يا خارج از آن و دفاتر آنها در سطح شهر بصورت رايگان توزيع مي­ گردد. همچنین آگهی نامه صنعت در سازمان­ ها و ادارات مرتبط با صنعت شهر اصفهان مانند سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرکهاي صنعتي، اتاق بازرگاني و صنايع و معادن، شهرکهای علمي و تحقيقاتي، خانه صنعت، معدن و تجارت، سازمان نظام مهندسي ساختمان، سازمان نظام مهندسي معدن، سازمان استاندارد، شرکت نمايشگاه ها، اتحاديه هاي صنعتي و ديگر سازمان هاي دولتي و خصوصي در دسترس می باشد.

 

آرشیو آگهی نامه صنعت شهرکهای صنعتی

هر نسخه از این آگهی نامه صنعت هر هفته پس از چاپ در این وب سایت قرار می گیرد که شما می توانید در زیرمنوی آرشیو آگهی نامه شهرکهای صنعتی از منوی آگهی نامه شهرکهای صنعتی به این نسخه ها دسترسی پیدا کرده و مشاهده کنید.

 

تعرفه و چگونگی سفارش درج آگهی صنعتی در آگهی نامه صنعت شهرکهای صنعتی

برای مشاهده تعرفه درج آگهی صنعتی در آگهی نامه صنعت می توانید به زیرمنوی تعرفه آگهی نامه شهرکهای صنعتی و همچنین برای درج آگهی صنعتی خود از طریق شماره های تماس درج شده در زیرمنوی تماس با ما اقدام نموده و یا از طریق تکمیل فرم سفارش درج آگهی صنعتی در منوی آگهی نامه شهرکهای صنعتی، آگهی صنعتی خود را سفارش دهید.

خوانده شده 204 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « آگهی نامه صنعتی

آگهی نامه شهرکهای صنعتی

اطلاعات کارخانجات ایران, اطلاعات واحدهای دارای علامت استاندارد

کانال تلگرام آگهی نامه صنعتی شهرکهای صنعتی